• Пістолет пневматичний SAS Taurus 24/7 Metal - зображення 1
Пістолет пневматичний SAS Taurus 24/7 Metal - зображення 1
Калібр
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пістолет пневматичний SAS Taurus 24/7 Metal

Пістолети SAS стріляють кульками калібру 4,5 мм і призначені суто для спортивно-тренувальних та розважальних цілей. При цьому корпус спеціально обтяжать, щоб надати користувачеві відчуття утримання в руках бойового пістолета. У цих же цілях весь модельний ряд має вигляд реально існуючих бойових пістолетів.
Серія пістолетів Taurus 24/7 представлена бразильською компанією Taurus в 2004 році. Пістолети серії 24/7 розроблялися як для застосування в якості поліцейського зброї, так і для самооборони. Назва пістолета 24/7 означало, що він призначений для носіння 24 години в добу 7 днів в тиждень. Існувало три масогабаритних варіанти виконання пістолета 24/7 першого покоління, що відрізняються загальними розмірами і довжиною ствола. Затворна рама пістолета виготовлялася з воронованої сталі, з нержавіючої сталі, а також могла мати титанове покриття. У передній частині полімерної рамки була передбачена планка Пикатинни для кріплення тактичних ліхтарів і лазерних цілевказівників.
Автоматика пістолета працює за схемою використання віддачі при короткому ході стовбура. УСМ ударникового типу (SA/DA). Харчування з отъемного магазину з дворядним розташуванням патронів.
Пістолет оснащений автоматичним запобіжником ударника і покажчиком наявності патрона в патроннику. Безпека забезпечувалася механічним запобіжником і клавішею зняття з бойового взводу. Мушка і цілик оснащені білими вставками для спрощення прицілювання при недостатньому освітленні.
Пістолети серії 24/7 були прийняті на озброєння бразильської поліцією, активно експортувалися, головним чином в США. На зміну першому поколінню Taurus 24/7 в 2010 році прийшло друге покоління серії (Gen 2).

Характеристики Пістолет пневматичний SAS Taurus 24/7 Metal

Калібр
Вага, г
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!