Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Borner C11

Газобалонний пістолет Borner C11 виготовлений тайванською компанією виробником пневматичної зброї (в першу чергу пневматичних пістолетів). Продукція фірми відноситься до бюджетних, однак, якість не нижче більш дорогих аналогів. Дана модель виготовлена в пластиковому корпусі. Стовбур рухливий, сталевий, гладкий. Джерелом енергії служить 12-грамовий баллончик СО2, розташований в рукоятці. Магазин ємністю 18 сталевих кульок. Стрільба ведеться тільки самовзводом. Початкова швидкість кулі 120 м/с. Прицільні пристосування відкриті, нерегульовані. Розміщена під стовбуром планка Picatinny для установки ЛЦУ або тактичного ліхтарика. Пістолет призначений для розважальної стрільби. Пневматика даної моделі створена спеціально для таких споживачів, які висувають зброї не надто високі вимоги і яким потрібно лише, щоб пістолет був досить точним, потужним і надійним. На невеликих відстанях зброю показує досить серйозну забійну силу. У будь-якому випадку технічна сторона даної моделі пістолета цілком вдала, втім, як і її дизайн.

Характеристики Пневматичний пістолет Borner C11

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Місткість магазина
Загальна довжина
  • 175 мм
Режим вогню
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!