Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматична гвинтівка Hatsan Torpedo 150 TH

Пневматична гвинтівка Hatsan 150 TH Torpedo - це модифікація однієї з найпотужніших пружинно-поршневих гвинтівок - Hatsan 125 ТН, головні відмінності від базової моделі полягають в умовно нерухомому стовбурі і подствольном важіль взводу. Потужність Hatsan Torpedo 150 TH залишилася на колишньому рівні (380м/с), спуск і курковий запобіжник - також не зазнали особливих змін. Ложе має щоку і вже вкручені антабки для установки наплічного ременя, походить виключно для правші. Довжина ложі регулюється проставками, три проставки поставляються разом з гвинтівкою.

Hatsan 150 TH Torpedo оснащена умовно-нерухомим стовбуром і подствольной системою взведення з болтовим механізмом заряджання (умовно - тому, що стовбур знаходиться в нерухомому кожусі, але в кожусі - він рухливий). На сьогоднішній день - це найбільш прогресивна схема заряджання для пневматичних гвинтівок і її, слідом за Хатсаном, починають застосовувати й інші виробники пневматичної зброї. Її популярність пояснюється просто: у звичайних переломних гвинтівок рано чи пізно виникає люфт казенника, який тягне за собою зниження точності стрільби. У Hatsan 150TH Torpedo стовбур жорстко закріплений в металевій муфті, так що будь-який люфт виключено, що гарантує високу купчастість стрільби і через багато років експлуатації.

Характеристики Пневматична гвинтівка Hatsan Torpedo 150 TH

Початкова швидкість кулі
Загальна довжина
 • 1210
Довжина дула
 • 430 мм
Калібр
Джерело енергії
Тип кріплення оптики
 • База 11 мм (Ластівчин хвіст)
Тип боєприпасів
Місткість магазина
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • Юрий Гаврилюк
  • Продавець: Rozetka

  Приветик!! Винтарь супер, бьет сильно, еще не пристрелял, очень плохо, что нет инструкции на русском языке - пришлось самому переводить, нет шомпола. Не понятно, как чистить - ведь все рекомендуют начинать от казенной части к дульному срезу. Нет такого диаметра 4,5 мм гибких шимполов или чистящих "змеек". Но, ура, нашел статью, где считают возможным чистить эту винтовку наоборот, от дульного среза к каз. Насчет прицела - надо брать только дорогие по "ласточкин хвост" 11 мм. Я взял калиматор окрытый, еще не получил. Постреляю, отпишусь.

 • Ганстовары
  • Продавець: Ганстовари

  Hatsan 150 TH, распаковка пневматической винтовки

  • Пневматична гвинтівка Hatsan Torpedo 150 TH
 • Den
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая ли фирма Hatsan ???? Просто я не знаю от какого производителя купить винтовку от Hatsan или от Norica.Hatsan мощнее но я не уверен в качестве товаров ль компании Hatsan

Дивитися всі відгуки →

Відео розпакування від покупця Пневматична гвинтівка Hatsan Torpedo 150 TH

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні гвинтівки, калібр яких не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібен!