Початкова швидкість кулі
Калібр
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Umarex Colt Goverment 1911 A1

Пістолет Umarex Colt Government 1911 A1 Dark Ops – пневматичний пістолет від добре відомого німецького збройового концерну Umarex, який є реплікою бойового Colt 1911, який протримався на озброєнні армії США майже 70 років. Colt 1911 пневматичний - це один з найбільш вдалих і популярних пістолетів з барабанним механізмом.

Colt 1911 пневматичний має сталевий нарізний ствол. Для стрільби використовуються свинцеві кулі, калібру 4,5 мм. Боєприпаси знаходяться у 8-ми зарядний магазині барабанного типу. Для його вилучення слід натиснути на важіль, який розташований праворуч рукояті. Механізми, рукоять і рама пістолета виконані з збройового металу і покриті воронінням.

Автоматичний запобіжник блокує роботу затвора та ударно-спускового механізму, запобігаючи випадковий травматизм стрілка і підвищує безпеку зброї. УСМ подвійної дії дозволяє здійснювати стрільбу як самовзводом, так і з ручним зведенням. Двоступенева система проколювання балона мінімізує витік газу і робить Colt 1911 пневматичний більш економічним. Одного балона з вуглекислим газом буде достатньо для здійснення більш 70 однаково потужних пострілів.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Colt Goverment 1911 A1

Початкова швидкість кулі
Калібр
Місткість магазина
Вага, г
Загальна довжина
  • 220
Довжина дула
  • 123 мм
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!