








Пневматична PCP гвинтівка Aselkon MX7 Black (Редукторна)
Опис
Пневматична Редукторна PCP гвинтівка Aselkon MX7 Black - ложе з регульованим підщечником і ергономічною рукояттю для зручнішого хвата, виконане з удароміцного пластику, має м'який потиличник не тільки пом'якшуючий і без того незначну віддачу, але і забезпечує зручнішу вкладку, більш купку і прицільну стрілянину.
Гвинтівка добре збалансована. Вбудований балон об'ємом 320 куб. см. див., що на 30% більше, ніж у інших гвинтівок цього класу, забезпечує максимальний тиск у 200 бар. Це, у поєднанні із вбудованим редуктором, у свою чергу дозволяє зробити близько 80 пострілів з однієї заправки, тим самим ви витрачаєте більшу частину часу на стрілянину, а не роботу з насосом або заправною станцією.
Гвинтівка не має відкритих прицільних пристосувань, але має вбудовану планку Пікатінні, для кріплення різних оптичних прицілів. Завдяки цьому ви не обмежені у виборі і зможете підібрати найбільш підходящий Вам приціл. У передній нижній частині цівки є технологічний отвір з гвинтом, що дозволяє встановити сошки, або додаткову планку Пікатінні для кріплення різних пристроїв (ліхтар, ЛЦУ і т.п.).
Початкова швидкість вильоту кулі становить середньому 334 м.с., а енергія 25 Дж. Що є дуже добрим показником, порівняно з більшістю гвинтівок даного класу. Взвод гвинтівки здійснюється за допомогою затвора, важільного типу, дозволяючи не зводити очей з мішені, і вносити відповідні поправки при стрільбі. Ручний запобіжник розташований трохи нижче затвора і дозволяє перевести гвинтівку в режим вогню одним рухом відразу після взводу. Регульований спусковий гачок дозволяє підлаштувати плавність спуску спеціально для вас, що також позначається на точності на краще.
Постачається у пластиковому кейсі, досить міцному та зручному для транспортування. У комплект поставки входять два магазини на 14 кульок, барабанного типу, але також є можливість стрільби одиночними пострілами шляхом прямого заряджання.
Підіб'ємо підсумки по гвинтівці аселкон мх 7 з редуктором - якісна, збалансована РСР гвинтівка в даному ціновому сегменті, яка припаде до смаку, як новачкам, так і досвідченим стрільцям. Прекрасно підійде як для спортивної стрільби по мішеням, так і для розважальної стрільби, по банкам, на природі.
Характеристики
- Джерело енергії
- Загальна довжина
- 850 мм
- Початкова швидкість кулі
- Довжина дула
- 550 мм
- Тип зводу
- Тип кріплення оптики
- Планка Пікатіні
- Тип боєприпасів
- Комплект постачання
- Гвинтівка, кейс, паспорт, 2 магазини, додаткові прокладки, шестигранний ключ.
- Калібр
- Запобіжник
- Місткість магазина
- Матеріал прикладу
- Пластик
- Вага
- 4040 г
- Спусковий механізм
- Країна реєстрації бренду
- Туреччина
- Гарантія
- 3 місяці
- Країна-виробник товару
- Додаткові характеристики
- Дульна різьба1/2"-20 UNFРСР із вбудованим редуктором
* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.
* На пневматичні гвинтівки, калібр яких не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібен!

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!