День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 8
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 1
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 2
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 3
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 4
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 5
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 6
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 7
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 8
Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1) - зображення 1
Довжина клинка
  • 93.3 мм
Матеріал клинка

Ніж Civivi Placoid DS Wood (1047-C23079-DS1)

Код:  531597184

Є в наявності

5 820

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • З магазину TI TRAVEL MARKET

    Безкоштовно

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Безкоштовно

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Civivi Placoid – це універсальний ніж складаного формату для повсякденного носіння (EDC). Модель також підходить для колекціонування. Все завдяки преміальним матеріалам, які роблять конструкцію стійкою до зносу, а дизайн – унікальним та чіпляючим. Інструмент оснащений клинком Clip Point з прямою ріжучою кромкою і характерним кінчиком, що звужується. Таким чином, ніж універсальний як для різання, так і для роботи на укол. Відкривайте інструмент, як вам зручно: натисканням на двосторонній шпень або плавник фліппера. В обох випадках відкриття відбувається миттєво завдяки підшипникам із кераміки в осьовому вузлі. Замок Liner Lock намертво фіксує меч, не даючи йому скластися під час інтенсивних навантажень. У ножі Civivi Placoid використані матеріали найвищого класу: Клинок із дамаської сталі. Метал має багатошарову структуру, що підвищує міцність та стабільність при інтенсивних навантаженнях. Твердість досягає 58-60 HRC. Рукоятка з натуральної деревини Guibourtia. Це екзотична порода деревини з виразною текстурою та теплим, благородним відтінком. Дерево стійке до вологи та механічних пошкоджень, не тріскається та не деформується з часом. Скошені краї накладок спрощують утримання та запобігають натиранню долоні. У Civivi Placoid є сталева кліпса Tip-Up, що дозволяє непомітно фіксувати ніж на кишені для прихованого носіння. Розташування кліпси можна змінювати на власний розсуд: фіксувати її з правого або лівого боку рукояті.

Особливості:

  • Якщо хочете кастомізувати конструкцію за допомогою темляка, закріпіть на штифті у хвостовій частині.
  • плавний хід леза завдяки керамічним підшипникам.
  • ніж відкривається за допомогою фліппера або двостороннього шпенека.


Характеристики:

  • форма клинка; Clip Point;
  • матеріал клинка: дамаська сталь;
  • твердість сталі: 58-60 HRC;
  • тип заточування: прямий;
  • замок: Liner Lock;
  • матеріал рукояті: натуральна деревина Guibourtia;
  • повна довжина ножа: 220.7 мм;
  • довжина клинка: 93.3 мм;
  • товщина клинка в обусі: 3 мм;
  • довжина у закритому положенні: 127.4 мм;
  • товщина рукояті: 12 мм;
  • вага: 123 г.

Характеристики

Довжина клинка
  • 93.3 мм
Матеріал клинка
Вага
  • 123 г
Колір
  • Камуфляж
Країна-виробник товару

* Ножі, представлені в нашому магазині, не належать до холодної зброї за сукупністю характеристик згідно з висновком НДІ ЕКЦ МВС України.

* Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!