Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною

12 відгуків

Код:  58460133

 • Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною - зображення 1
Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною - зображення 1
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною

Hatsan Striker Edge з газовою пружиною відноситься до газо-пружинної пневматики класу «Magnum». Завдяки наявності газової пружини, модель має ряд переваг: під час пострілу значно знизилися вібрації корпусу, що сприятливо впливає на всі механізми зброї, продовжуючи життя гвинтівки на довгі роки. Крім того, істотно підвищилася точність і купчастість. Також варто відзначити, що при наявності газової пружини гвинтівку можна тримати зведеною тривалий час, без шкоди зброї. Дана модель поєднує в собі високу потужність і дуже привабливий дизайн. Гвинтівка виконана з сучасного збройового полімеру, стійкого до ударів і падінь, крім того, може використовуватись при різних погодних умовах. Приклад Монте Карло оснащений гумовим потиличником для комфортного упору в плече і гасіння віддачі. Крім того, рукоять пістолетного типу обладнана виїмкою для великого пальця, щоб максимально зручно розташувати гвинтівку в руках при стрільбі. Полімерний надульник значно спрощує взвод. Початкова швидкість польоту кулі досягає 305 м\с, а прицільна дальність становить 70 метрів. Передбачені штатні прицільні пристосування у вигляді мушки з фібероптичними нитками двох контрастних кольорів (червоний і зелений), а також регульованою прицільної планки шириною 11 мм Для стрільби з дальніх дистанцій можлива установка оптичного прицілу. Загальна довжина пневматичної гвинтівки Hatsan Striker Edge становить 1100 мм, довжина ствола дорівнює 450 мм, а маса зброї становить 2,9 кг Безпеку забезпечує автоматичний запобіжник, захищаючи від випадкового пострілу. До плюсів також можна віднести бюджетну ціну для гвинтівки з такими технічними показниками. Hatsan Striker Edge з газовою пружиною здатна задовольнити потреби не тільки початківця стрілка, але і професіонала.

Характеристики Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною

Початкова швидкість кулі
Общая длина
 • 1100
Довжина дула
 • 450 мм
Калібр
Характеристика прицілу
 • Регулируемая прицельная планка с мушкой|Фибероптические нити
Тип крепления оптики
 • База 11 мм (Ластівчин хвіст)
Тип боєприпасів
Тип зводу
Місткість магазина
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 12

 • Сергей
  • Продавець: Ганстовари

  Как быстро вы отправляете заказ?

 • Алекс
  • Продавець: ZALP

  Дополняю предыдущий отзыв. Спасибо компании ZALP, отреагировали оперативно. Неисправное изделие (которое в моих руках не работало) заменили другой моделью пневматической винтовкой. Все работает, выстрелы происходят адекватно, спасибо.

 • Алекс
  • Продавець: ZALP

  При получении товара, покупатель за свои деньги оплачивает пересылку и перевод денег. Для проведения диагностики неисправного изделия, я должен опять за свои деньги отправить товар в другой город, потом после ремонта получить его и снова оплатить пересылку. Уважаемая розетка, внимательно подбираете своих посредников - продавцов, контролируйте их работу и несите за них ответственность. Кроме всего этого отправка каналами новой почты, это отдельный "треш", с милицией и доп.разборками, т.к. пересылка любого оружия (включая спортивное, пневматическое, и т.д.) строго запрещена. Т.е. без обмана сотрудников новой почты, я даже для диагностики не могу отправить нерабочую пневматическую винтовку в ремонт!!!!! Уважаемая РОЗЕТКА, разберитесь с этими вопросами!!!!!!

  Переваги:
  Отсутствуют
  Недоліки:
  Не стреляет. Для произведения выстрела, необходимо произвести 3-6 нажатий на спусковой крючок.
Дивитися всі відгуки →

Відео розпакування від покупця Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Edge з газовою пружиною

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні гвинтівки, калібр яких не перевищує 4,5 мм, дозвіл не потрібен!