Пневматична гвинтівка Beeman SIBE 10619GP - лінійка пневматичних гвинтівок для розважальної стрільби.
Модель комплектується оптичним прицілом Beeman 4х32. Ствол - нарізний і виготовлений зі збройової сталі, доповнений полімерним кожухом і оснащений інтегрованим саундмодератором.
Модель SIBE 10619GP, оснащена газовою пружиною. Основною перевагою газо-пружинних гвинтівок вважається більший ресурс використання порівняно зі звичайною пружинною, відсутністю бічної вібрації і меншою віддачею. Вважається, що завдяки використанню азоту в конструкції газової пружини, дає змогу тримати гвинтівку зведеною триваліший час.
Виробник: Beeman
Країна виробник: Китай
Тип ствола: Сталевий з нарізами
Тип боєприпасів: Свинцеві кулі
Калібр: 4,5мм
Початкова швидкість: 365 м/сек
Прицільні пристрої: регульована прицільна планка з мушкою, фібероптичні нитки
Запобіжник: Автоматичний
Приклад: Полімер
База кріплення оптики: "Ластівчин хвіст"
Довжина 1160см Вага: 3,6кг
Гарантія: 12м
Куля універсальна, призначена для спортивної і розважальної стрільби, з потужного зброї по різних мішенях. Відрізняється високою щільністю і, за рахунок збільшеної маси, зберігають максимум енергії на великих дистанціях стрільби.EXP-000546
Чохол призначений для перенесення і зберігання гвинтівки з встановленим оптичним прицілом. Материал верха - Oxford (водоотталкивающая ткань). Основа изготовлена из вспененного полиэтилена толщиной 6 мм, что в отличии от поролона не впитывает влагу и не промокает, в качестве подкладки использован флизелин. На правой стороне чехол имеет накладной карман, в котором легко разместится всё необходимое: банки с пулями, средства по уходу за винтовкой, ремкомплект и т.п. На левой стороне чехла имеется регулируемый плечевой ремень. Передняя часть чехла зашита, что делает более надёжным удержание винтовки в нём при переносе в вертикальном положении, змейка расстегивается на 2/3 длины. На верхньому торці чохол має петлю, для можливості зберігання на гачку, у вертикальному положенні. ACC-000123
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!