Пневматична гвинтівка Gamo VIPER FUSION IGT 4.5 мм з оптичним прицілом 4x32 WR — це сучасна інноваційна модель від іспанського виробника GAMO, яка поєднує в собі високу точність, потужність і зручність використання. Оснащена газовою пружиною IGT (Inert Gas Technology), гвинтівка забезпечує стабільний та плавний постріл з мінімальною вібрацією і віддачею, що робить її ефективнішою за традиційні пружинно-поршневі моделі.
Початкова швидкість кулі — 305 м/с, при потужності 24 Дж, що дозволяє використовувати гвинтівку як для спортивної стрільби, так і для полювання на дрібну дичину. Окрему увагу заслуговує система шумопоглинання Whisper Fusion, яка працює завдяки двокамерному глушнику: перша камера розширює та уповільнює гази, а друга — поглинає залишкові звукові хвилі, істотно знижуючи рівень шуму пострілу.
Ложе виготовлене з ударостійкого полімеру нового покоління, що не боїться вологи та механічних пошкоджень. Протиковзке покриття на рукоятці та передній частині, а також затильник SWA (Shock Wave Absorber) із трьохкомпонентною структурою знижують віддачу до 74%, забезпечуючи зручність та контроль при стрільбі.
Гвинтівка укомплектована оптичним прицілом 4x32 WR, а також має механічні прицільні пристрої — мушку і цілик з оптоволоконною ниткою, що дозволяє точно націлюватися навіть у складних умовах освітлення. Тип заряджання — перелом ствола, що робить модель простою та надійною у використанні.
Gamo Viper Fusion IGT — чудовий вибір для стрільців, які цінують сучасні технології, потужність та комфортну стрільбу.
Технічні характеристики:
-
Бренд: Gamo
-
Калібр: 4.5 мм
-
Початкова швидкість: 305 м/с
-
Потужність: 24 Дж
-
Тип пневматики: IGT (газова пружина)
-
Тип взводу: Перелом ствола
-
Глушник: Whisper Fusion, двокамерний
-
Матеріал ложа: ударостійкий полімер
-
Колір: чорний / сірий
-
Загальна довжина: 1140 мм
-
Вага: 3,1 кг
-
Оптичний приціл: 4x32 WR (у комплекті)
-
Механічні приціли: мушка і цілик з оптоволокном
-
Затильник: SWA (поглинання віддачі)
-
Запобіжник: є
-
Країна виробництва: Іспанія
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!