• Пневматичний пістолет ASG Bersa BP9CC Blowback (23702538) - зображення 1
Пневматичний пістолет ASG Bersa BP9CC Blowback (23702538) - зображення 1
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
 • Blowback
 • Гарантія 14 днів
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет ASG Bersa BP9CC Blowback (23702538)

Ця модель точно повторює всі деталі аргентинського пістолета Bersa Thunder 9 Pro — допоміжної зброї, якою екіпірують військових та правоохоронні органи. Пневматичну копію від ASG випускають за ліцензією аргентинської Bersa, на корпусі та руків'ї є оригінальні написи, що копіюють маркування бойового аналога. Кожен пістолет має унікальний серійний номер.

Постріл відбувається завдяки порції газу СО2, яка вивільняється зі стандартного 12-грамового балона. Його обсягу вдосталь для здійснення 50-60 ефективних пострілів.

ASG зберегла не тільки ці деталі, але й утілила рух металевого затвора (система Blowback), який після пострілу зводить курок, а також функцію затримки затвора. Магазин витягується за допомогою кнопкового механізму. Балон СО2 встановлюється окремо від магазину в спеціальну камеру в задній частині ручки.

Інтегрований під дуло профіль Weaver дає змогу в разі потреби встановити ліхтар або цілевказівник.

Характеристики Пневматичний пістолет ASG Bersa BP9CC Blowback (23702538)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип зводу
Тип прицілу
Місткість магазина
Особливості
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте на даный пневматический пистолет можно поставить коллиматор?

 • Denis
  • Продавець: Rozetka

  Отличный пистолет. Покупал сыну. Легкий. Лучший блоубек с которого стрелял. Пластик оч классный, кучность вполне достойная. Самый большой плюс - 8 магазинов (по 20 шариков) на одном балоне! Для сравнения на KWC KMB88AHN Blowback максмум 3 магазина можно отстрелять. Так что рекомендую.

  Недоліки:
  Белая точка на мушке смещена в лево - нужно приловчиться для точной стрельбы.
 • ассаи
  • Продавець: Rozetka

  Пневматика есть пневматика , пятка обоймы прилегает не плотно есть зазор в пару миллиметров из за этого при легком потряхивании звук стука такой хороший , думаю конечно это устраняется не очень трудно но все же перед покупкой нигде про это не нашел , нигде не было написано .то что шарики выкатываются вроде совсем не напрягает , первые выстрелы очень слабые почему то были пульки отлетали а по окончанию затвор не становился на задержку , с третьей обоймы все хорошо стало , затвор стал на задержку , пластик кайфовый , удобная зарядка кстати баллон поменять не каких усилий , пульки приловчился засыпаю очередью сразу за секунд 10 , вообще как игрушка радует да и просто приятно иметь такую вещь , блоубек не сильный ну я считаю он сильный и не нужен вообщем сбалансировано вроде бы все .посоветовать могу , вещь хорошая , не идеальна но хороша )

  Переваги:
  копия боевого , номер на раме , экономичность и его компактный размер
  Недоліки:
  обойма болтается
Дивитися всі відгуки →

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!