Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13)

1 відгук

Код:  58244259

 • Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13) - зображення 1
 • Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13) - зображення 2
 • Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13) - зображення 3
Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13) - зображення 1

Опис Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13)

Лук із ПВХ підлітковий — чудова підмога для активних ігор на свіжому повітрі. Луку властива простота конструкції й легкість використання. Основний матеріал, який використовувався для виготовлення цього лука — ПВХ, тобто полівінілхлорид. Цьому термопластичному полімеру властиві зносостійкість, а також міцність і гнучкість, що потрібні кожному луку.

Зручність поводження з цим луком із ПВХ підвищує шкіряна ручка з невеликою полицею для стріли. Як тятива для цього лука використаний міцний капроновий трос.

Попри застосування сучасних матеріалів — цей лук є виробом ручної роботи. Оскільки це спростило виробничий процес, то лук вийшов доступним за ціною, а також унікальним у виконанні.

До речі, цей лук зовні схожий на дитячий лук, тільки більший за розмірами, і сила його натягу в середньому більша на три-чотири кілограми. А так вони дуже схожі за дизайном і конструкцією. Що особливо зручно, якщо у вас діти різного віку — дитячий пасуватиме молодшій, а підлітковий лук старшій. Старша дитина може допомагати молодшій, адже їхні луки дуже схожі, а будь-які конфлікти, які іноді породжують іграшки, що відрізняються, будуть усунені.

Певна річ, цей лук із ПВХ не належить до категорії справжніх мисливських чи спортивних луків — це більше інвентар для активного відпочинку. Водночас треба пам'ятати про правила безпеки й обережне поводження з ним.

Підлітковий лук може подарувати вашим дітям багато радості, а також сподобатися як хлопчикам, так і дівчаткам. Водночас він розвиває й допомагає набути різних корисних навичок — уважність, окомір, покращується в стрільця з лука й постава, а м'язи зміцнюються. І все це відбувається в розважально-ігровій формі, і діти розвиваються без жодного примусу, із задоволенням.

Досить нетривалої практики, після чого ваші діти можуть стріляти по різноманітніших мішенях і навіть улаштовувати між собою змагання. Підлітковий лук з ПВХ — це багатогодинне корисне проведення часу ваших дітей на природі, на дачі або у дворі приватного будинку.

Характеристики Лук Grand Way підлітковий ПВХ (Лук-40/13)

Сила натягу, кг
База лука, см
 • 139.7
Матеріал плечей
 • ПВХ
Довжина лука
 • 140 см
Вага лука
 • 0.5 кг
Комплектація
 • Лук, чохол
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренда
Гарантія
 • 3 місяці
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Марго Ларюшина
  • Продавець: Rozetka

  А в основном лук классный моим детям понравилься

  Переваги:
  Достоинства у етого лука что он очень прочный и тетева капроновая а ето очень прочный материал
  Недоліки:
  Недостатки у него есть хочеться чтоб у лука была побольше полочка
Дивитися всі відгуки →