• Пневматичний пістолет Umarex Legends MP German (5.8143) - зображення 1
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
 • Немає в наявності

10 358

Продавець: Rozetka

Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Umarex Legends MP German (5.8143)

Umarex за роки на ринку пневматичної зброї вже встигла зарекомендувати себе як якісний виробник. Співвідношення ціни та якості приємно потішить шанувальників якості за помірну ціну. Для виробництва своїх моделей німецька компанія Umarex вибирає найкращі зразки вогнепальної зброї. До Вашої уваги запропоновано новітній продукт, випущений із використанням новітніх технологій для виготовлення пневматичної зброї, а також вироблений за офіційною ліцензією Legends — пневматичний пістолет-кулемет Umarex Legends MP German.

Пістолет-кулемет моментально вселяє довіру, варто лише поглянути на нього або ж взяти до рук. Схожість копії й оригіналу просто вражає. Невелику й компактну зброю приємно навіть просто тримати в руках. Держак зручно припасований під руку та не викликає дискомфорту під час утримання в різних положеннях. Попри свої розміри — загальну довжину 62 см (з прикладом 83 см) і вагу 3503 грамів, модель видає швидкість пострілу 140 метрів за секунду та використовує магазин, в який вміщається 50 куль із кульок по 4.5 мм.

Крім прекрасних балістичних характеристик, пістолет-кулемет оснащено системою "блоубек" — потужним ефектом відбою під час стрільби, який дасть змогу цій моделі автентично передавати відчуття від пострілів в умовах застосування цієї зброї.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Legends MP German (5.8143)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип прицілу
Місткість магазина
Особливості
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Матеріал
 • Метал
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • Павло Мотузко
  • Продавець: Rozetka

  Все в изделии отлично. Исполнение, стрельба. Единственный минус режим стрельбы, не могу переключить на автоматический. Как исправить проблему и к кому обратиться?

 • николай саенко
  • Продавець: Rozetka

  Классная игрушка.

  Переваги:
  я купил не в Розетке по Новогодней скидке с режимом "Фул авто".Супер!С расстояния 10 метров,короткой очередью(шариков 10) все 5 бутылок в дребезги!
  Недоліки:
  нет
 • Дмитрий Волошин
  • Продавець: Rozetka

  Вопрос к представителю. Данная модель еще выпускается?

Дивитися всі відгуки →

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!