• Пневматичний пістолет Umarex UX Tornado (5.8199) - зображення 1
 • Пневматичний пістолет Umarex UX Tornado (5.8199) - зображення 2
Тип боєприпасів
 • Немає в наявності

2 301

Продавець: Rozetka

Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Umarex UX Tornado (5.8199)

Umarex за роки на ринку пневматичної зброї вже встигла себе зарекомендувати якісним виробником. Співвідношення ціни та якості приємно потішить поціновувачів якості за помірну суму. Для виробництва своїх моделей німецька компанія Umarex обирає найкращі зразки вогнепальної зброї. Вашій увазі пропонується новітній продукт, випущений із використанням новітніх технологій у виготовленні пневматичної зброї — пневматичний револьвер Umarex UX Tornado.

Револьвер моментально вселяє довіру, варто лише поглянути на нього або ж взяти в руки. Невелику та компактну зброю приємно навіть просто тримати в руках. Руків'я зручно підігнане під руку та не викликає дискомфорту під час утримання револьвера в різних положеннях. Попри свої розміри — загальну довжину 26 см і вагу 687 грамів, — модель видає швидкість пострілу у 120 метрів за секунду та використовує магазин на 10 куль 4.5 мм кульок.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex UX Tornado (5.8199)

Джерело енергії
Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Місткість магазина
Тип прицілу
Імітація віддачі (blowback)
Вага, г
Матеріал
 • Пластик
Довжина дула
 • 110 мм
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 90

 • Богдан Сухенко
  • Продавець: Rozetka

  Чудовий товар. Через півроку використання і більше 15 тисяч вистрілів все ще працює ідеально. Гарно збалансований, добре лежить в руці, зручний у використанні і міцний, пережив не одне падіння і плавання. В порівнянні з Макаровим від SAS має кращу точність, більш надійний.

  Переваги:
  Міцний, надійний, зручний
  Недоліки:
  Відсутні
 • Александр Степанов
  • Продавець: Rozetka

  Отзыв спустя 2 года использования!
  Заказал это чудо давным-давно и влюбился в него. Выглядит стильно, отлично стреляет и что самое крутое - револьвер превосходно сбалансирован свинцовыми грузами, благодаря чему он идеально подходит для всяческих трюков. Падать он не боится, он довольно прочный, а также надёжный, ведь после взлетов и падений из-за моих кривых ручонок у него максимум пружина внутри корпуса смещалась и мешала менять барабан, что легко чинилось за 5 минут работы отвёрткой.
  Стреляет классно и метко, баллоны хорошо держит, никогда не подводил. Единственное, что мне не нравилось тогда, когда я его купил - найти дополнительные барабаны было невозможно, а сейчас их легко найти. К сожалению, вопрос с кобурой так и остаётся открытым (хотя, может это я просто плохо ищу?).
  Короче, топ. Берите, не пожалеете, самое оно, чтобы с семьёй и друзьями выйти на природу и отстрелять популяции диких банок и бутылок

  Переваги:
  Качество, вес, внешний вид, баланс, надёжность, долговечность (два года, а выглядит так, будто только что из коробки)
 • Павел Магурян
  • Продавець: Rozetka

  Отличный товар ! Стреляет кучно, надёжен. Не выпускает газ при установке балона.

  Переваги:
  Точность, кучность,
Дивитися усі відгуки до товару →

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!