Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS (419.00.00)

Є багато причин, чому спеціальні оперативні групи, армія й поліція довіряють легендарним пістолетам серії Beretta M 92 FS. Ця СО2 копія, створена на основі бойового аналога, ідеально підходить для спортивної стрільби та тренувань.
У Beretta 92 невелика відстань між спусковим гачком і задньою поверхнею ручки, наприклад, у Вальтера СР88 ця відстань більша на 5-7 мм. Ця особливість може викликати незручність у людей із великою долонею й довгими пальцями.
У пістолеті використовуються металеві магазини револьверного типу — барабанчики-кліпи на 8 куль. Система заряджання балона забезпечує швидке приведення пістолета в бойовий стан, створює оптимальне зусилля пробиття й підтискання балона, підвищує довговічність дозатора.
Штатна мушка в Beretta 92 нерухома, цілик регулюється за горизонталлю та фіксується гвинтом. Проріз цілика щодо ширини мушки вужчий ніж, наприклад, у Вальтера СР88. Ця особливість прицільних пристосувань і довга прицільна лінія полегшують наведення. Можлива заміна цілика на повністю регульований за вертикаллю та горизонталлю. Замість цілика можна встановити кронштейн-основу для коліматорного прицілу.
Затворна рама Beretta M 92 FS наполовину рухома. Ударно-спусковий механізм подвійної дії дає змогу стріляти самозведенням і з попереднім зведенням курка. Зусилля спуску в режимі самозведення — приблизно 7 кг, з попереднім зведенням — 2.5 кг.
Корпус виготовлений із силуміну.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS (419.00.00)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип зводу
Місткість магазина
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Затворна рама
Довжина дула
 • 114.6 мм
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 42

 • Parakhovsky Bodia
  • Продавець: Rozetka

  Где можно купить магазины для него?

 • Parakhovsky Bodia
  • Продавець: Rozetka

  Доволен

 • Parakhovsky Bodia
  • Продавець: Rozetka

  Какая дальность стрельбы?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Пневматичний пістолет Umarex Beretta 92 FS (419.00.00)

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!