ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ

Код:  268443771

 • ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 1
 • ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 2
 • ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 3
 • ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 4
 • ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 5
ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ - зображення 1
Початкова швидкість кулі
Калібр
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ

Це пневматичний аналог пістолета Макарова з робочою частиною з збройової сталі, бакелітовій рукояттю і фігурною дужкою. Ствол нарізний, система штовхача газобалоная, гвинт поджатия прихований. Розбирання та ж, що у бойового аналога. Пневматичний пістолет МР-654К-32 (ПМ Макарова) стріляє кульками ВВ (калібр 4,5 мм). У зібраному стані його вага не перевищує 730 р..

Представлений пневматичний пістолет МР-654К-32 - це ідеальна копія вогнепальної пістолета Макарова . Характеристики моделі практично збігаються з раніше випущеної версії МР-654К. Його переваги - висока якість виконання окремих деталей, надійність складання, міцність, зручність експлуатації.

32 серія пістолетів, так звана 300-я серія, обладнана бакелітовій ( чорної з 2019 р.) рукояткою і фігурної спусковий скобою від того ж бойового старшого брата. Пістолет МР-654К-32 має прихований гвинт поджатия, що робить цей пістолет практично не відрізнятися від бойового аналога. Зовнішній вид представленого пістолета значно спрощує тюнінг та удосконалення пристрою, яке не має правил і меж.

Купівля пістолета дозволить вам дізнатися початкові навички у поводженні зі зброєю. Розбирання (неповна / повна) нічим не відрізняється від тієї, що на бойовому аналогу. Явною відмінністю пістолета є його безвідмовність в роботі і довговічністю, так як основним матеріалом виробу є збройова сталь. МР-654К-32 - це неперевершений подарунок для чоловіка будь-якого віку і способу життя.

Пневматичний аналог легендарного Макарова МР-654К-32 з себе представляє пістолет з газобалонної системою штовхача. Збройова сталь, яка є основним матеріалом для деталей при створенні моделі робить вага пневмата відрізнятися від вагових показників справжнього «ПМ» . Ця модель буде відмінним варіантом для придбання навик стрільби по, рухомим та не рухомим цілям. Технічні показники і характеристики цієї моделі заслужили довіру не тільки новачків, а й професійних знавців зброї.

Характеристики ПІСТОЛЕТ ПНЕВМАТИЧНИЙ BAIKAL МР-654К 32 СЕРІЯ

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип прицілу
Місткість магазина
Запобіжник
Вага, г
Довжина дула
 • 96 мм
Комплект постачання
 • Уплотнительный кольца (3 шт.), Запорный винт
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!