Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
 • Blowback
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет SAS Mauser M712 Blowback (23701437)

4.5 мм пневматичний пістолет Mauser M712 Blowback від SAS використовує як амуніцію кульки калібру 4.5 мм із початковою швидкістю пострілу 100 м/c і призначений суто для спортивно-тренувальних і розважальних цілей.

Ця модель являє собою точну копію пістолета М712 Маузера С96 з коробчастим магазином і перевідником режимів вогню.

Пістолет обладнаний системою Blowback, що імітує хід затвора під час пострілу. Завдяки металевому корпусу, відчутній масі та зовнішньому вигляду сучасної бойової зброї під час стрільби досягається максимальний реалізм.

Характеристики Пневматичний пістолет SAS Mauser M712 Blowback (23701437)

Початкова швидкість кулі
Калібр
Джерело енергії
Тип боєприпасів
Тип зводу
Тип прицілу
Місткість магазина
Особливості
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 14

 • Oleksiy Khodus
  • Продавець: Rozetka

  Якщо не збираєтесь із нього стріляти в ціль (якщо максимум точності, що вам треба - неприцільний бабахінг в бік мішені), то дуже классна річ. Приємна в руці ,приємна по відчуттям при стрільбі, розбирається, як бойовий, всі кнопочки-важільки рухаються як треба. Але на магазині неавтентичний циліндр під баллон псує антуражність.

  В плані прицільної стрільби - повне дно. І не треба мені тут про "поганих танцорів", це сьомий пневмат в моїй коллекції, п'ятий з блоубеком, третій від KWC і перший, з якого проблема влучити в бляшанку з п'яти-семи кроків. Маю з чим порівняти - з усіх інших не проблема влучити в таку саму з 10 кроків. Прицільні засоби нерегульовані, і "з коробки" приліплені криво і по вертикалі, і по горизонталі. Думаю про те, щоб спилити мушку і пристосувати якийсь ерзац, який можна буде пристрілти. Може, стане покраще

  Переваги:
  Круто виглядає, приємно сидить у руці, повністю функціональні елементи, блоубек, неповна розборка, автоматичний режим стрільби
  Недоліки:
  Дуже погано придатний для стрільби по цілям. Косий + нерегульовані і криво приліплені цілик і мушка
 • Леонид
  • Продавець: Rozetka

  После отстрела полутора баллонов (фирменных) углекислоты, т.е. 60 - 70 шариков, пистолет пришлось отправить в ремонт из-за пропуска газа через клапан. Пока не получил из ремонта, хотя отправил 18.06.18 (18 дней тому назад). О качестве сказать ничего не могу. Посмотрю, как будет функционировать после ремонта. Внешний вид впечатляет.

  Переваги:
  Аутентичный внешний вид.
  Недоліки:
  Смотреть комментарий.
 • Ткаченко Олег
  • Продавець: Rozetka

  Если Вам необходима игрушка, которая может клацать и бряцкать, то берите. А вот в качестве основного пневматического оружия не советую. Прожил он у меня ровно 10 ДНЕЙ!!! это было 10 БАЛЛОНОВ!!! В инструкции указано, что баллон нельзя хранить в магазине более 5 дней, который, кстати, укомплектован ну очень уж хлипинькими поджимными винтами из пластмассы. Все как и у предыдущих комментаторов: болтающийся стволик, покраска, которая начинает затираться в первый же день, ну и сам клапан микрорегулируемый, который, кстати, можно чинить самому, но факт того, что запасных частей не найти, в случае фиаско, удручает. Инфу ищите на страйкбольных форумах. Много похожих пистолетов с такой же проблемой есть.

  Еще советую обратить внимание на иглу прокола баллона. Может это я такой рак, а может и брак был. С первого раза у меня баллон нормально не получилось проколоть — травил ужасно. Потом заметил, что игла сама слегка деформированная. До или после моего первого прокола она стала таковой — неизвестно, так что будьте бдительны.

  Отдельное спасибо розетке за оперативность и полный возврат денег на карту привата. Мне бы еще и за доставку адресную по сервисного центра возместить, так как негоже такой файной и атмосферной игрушке ломаться даже в пределах 14 дней. Жду от вас весточку ;))

  Переваги:
  Естественно массо-габаритные качества
  Недоліки:
  сплав, а следственно это краска с ужасной адгезией к поверхности; стволик; поджимной винт; КЛАПАН МАГАЗИНА
Дивитися всі відгуки →

Відео з Пневматичний пістолет SAS Mauser M712 Blowback (23701437)

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!