Початкова швидкість кулі
Калібр
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет Umarex Walther CP88 nickel

Модель пневматичного пістолета Walther CP88 Nickel з нікельованим покриттям випущена німецькою компанією Umarex, ставши новим різновидом пневматичної зброї до вже існуючої серії пістолетів CP88. Пневматичний пістолет оснащений сталевим нарізним стволом калібру 4.5 мм з довжиною 90.9 мм Початкова швидкість кулі становить 120 м/c. Стрільба виконується тільки із застосуванням свинцевих куль. Ударно-спусковий механізм подвійної дії дозволяє виробляти стрілянину самовзводом, так і з попереднім взводом курка. Спуск з попередженням, характер спуску м'який і рівний. Зусилля спуску в режимі самовзвода близько 7 кг, з попереднім взводом — 4 кг. В пістолеті використовуються металеві магазини револьверного типу — барабани на 8 куль. Спеціальна конструкція забезпечує швидке приведення пістолета в бойове положення, створює оптимальне зусилля пробиття і поджатия балона, підвищує довговічність дозатора. Високопрофільні прицільні пристосування сприяють точному прицілюванню. Штатна мушка нерухома, цілик регулюється по горизонту. Можлива заміна цілика на регульований по вертикалі і горизонталі. Замість цілика можна встановити кронштейн-підстава для прицілу коліматора. Корпус виготовлений із силуміну. Колір корпусу білий (матове нікелювання). Накладки на рукоятці — синтетика. Конструкція відрізняється високою надійністю. Напрацювання на відмову до першої поломки не менше 7-8 тисяч пострілів. Відмінна точність і купчастість стрільби. Пістолет дозволяє вистрілити 8 кульок за 3 сек без помітного зниження траєкторії.

Характеристики Пневматичний пістолет Umarex Walther CP88 nickel

Початкова швидкість кулі
Калібр
Місткість магазина
Вага, г
Загальна довжина
  • 180
Довжина дула
  • 90.9 мм
Країна-виробник товару
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!