Пневматичний пістолет SAS P210 Sig Sauer P210 Зіг Зауер рухомий затвор газобалонний CO2 120 м/с

Код:  75557202

Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Придбати пневматичну зброю та зброю під патрон Флобера можуть особи, які досягли 18-ти річного віку

Опис Пневматичний пістолет SAS P210 Sig Sauer P210 Зіг Зауер рухомий затвор газобалонний CO2 120 м/с

Переваги моделі

 • Пістолет виготовлений повністю з металу (в якості матеріалу використано силумін, сплав кремнію з алюмінієм; частина зовнішніх і внутрішніх елементів, а також деякі деталі механізму виконані з якісного пластика). Довжина виробу 214 мм, вага 0.92 кг
 • Пістолет P210 обладнаний рухомий затворної рамою (не плутати з Blowback). Передбачений попередній взвод.
 • Початкова швидкість кулі становить 120 м/с.
 • Місткість 18 сталевих кульок.
 • Одного балона вистачає на 80 пострілів (дані приблизні).
 • Передбачено регулювання прицільної планки.Пістолет оснащений повноформатним магазином.
 • SAS P210 є пневматичної версією вогнепальної пістолета Sig Sauer P210 Legend від компанії SIG Sauer GmbH.
 • В комплекті інструкція на російській мові.

Одним з достоїнств пістолета P210 (2370.14.31) є система взведення. Ударно-спусковий механізм влаштований таким чином, що сам курок зводиться при натисканні на спусковий гачок, це дозволяє вести скорострільний вогонь. Такий механізм подвійної дії (одним натисканням на спуск виконується дві дії: взвод і постріл) застосовується в більшості пневматичних пістолетів, і він додатково робить спуск тугіше. Але в цій моделі курок також можна звести вручну (попередній взвод), тоді натискати на спусковий гачок буде легше, що збільшить точність пострілу. Крім точності, попередній взвод допоможе стріляти тим, у кого не вистачає сил натиснути на тугий спуск.

З переваг пістолета користувачі називають регульовану прицільну планку й чітку фіксацію запобіжника з клацанням. Як і бойової оригінал, пістолет ергономічний і зручно сидить в руці.

 

Про прототипі

Компанія SIG, або Schweizerische Industrie Gesellschaft (Швейцарське промислове суспільство - ньому.) була заснована в 1853 році (перша назва була Schweizerische Waggon Fabrik, швейцарський вагонний завод, але в 1860 році з отриманням першого військового контракту, компанія перейменовується в SIG) і виконувала замовлення швейцарського федерального міністерства оборони на постачання гвинтівок. В середині ХХ століття Швейцарія приймає нові закони, спрямовані на підтримання нейтралітету і суттєво обмежують експорт зброї швейцарськими компаніями. У зв'язку з тим, що сам по собі швейцарський ринок зброї занадто малий, щоб виробництво складних систем озброєння було економічно виправданим, тим більше що сама швейцарська армія потребувала простому нескладному зброю, компанії довелося шукати собі закордонного виробника. Такий партнер був знайдений в особі німецької фірми J. P. Sauer & Sohn, на потужностях якого SIG стала випускати розроблені нею конструкції і безперешкодно експортувати їх в інші країни. Так, в 1970 році народилася марка зброї SIG-Sauer.

Пістолет SIG 210 був прийнятий на озброєння швейцарської армії в 1940-х в якості заміни застарілого Pistole Modell 1906/29 системи Люгер, який мав дуже точною стрільбою. В ході відбору було оглянуто і відкинуто велика кількість зразків різних виробників, в тому числі і від компанії SIG, проте в кінцевому підсумку було прийнято рішення зупинити вибір на ньому за умови доопрацювання. В результаті була створена модель, сумістив в собі високу точність стрільби та зручності утримання з практичністю і простотою в обігу. Для цивільного ринку зброї привласнили позначення P210. Пістолет повністю виготовляється із сталі високої якості, володіє високою надійністю роботи і великим службовим ресурсом.

Модифікація Sig Sauer P210 Legend, пневматичної версією якого і є SAS P210, являє собою нову модифікацію SIG P210 німецького виробництва. Модель має високу якість виготовлення, відрізняється точністю стрільби, порівнянної з передовими зразками спортивних пістолетів даного калібру, а також оснащена однією з кращих по ергономіці рукояток серед сучасних самозарядних пістолетів.

Про бренд

Модель виробляється на потужностях тайванського заводу на замовлення великого українського дистриб'ютора.

Комплектація

 • Пістолет
 • Ключ для поджатия балона CO2
 • Інструкція російською мовою
 • Упаковка
(Комплектація може бути змінена без попередження. Уточнюйте комплектаціїю при оформленні замовлення.)
 


Увага! Пневматична зброя не є іграшкою. Неуважне та недбале ставлення може стати причиною серйозних каліцтв або смерті. Не допускається використання особами, що не досягли 18 років.

Характеристики Пневматичний пістолет SAS P210 Sig Sauer P210 Зіг Зауер рухомий затвор газобалонний CO2 120 м/с

Початкова швидкість кулі
Калібр
Тип боєприпасів
Тип зводу
Місткість магазина
Особливості
Запобіжник
Вага, г
Імітація віддачі (blowback)
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Пневматична зброя продається громадянам, які досягли 18-річного віку.

* На пневматичні пістолети, калібр яких не перевищує 4,5 мм, і револьвери під патрон Флобера, калібром до 4 мм включно, дозвіл не потрібен!